Září 2008

Kapitola VIII.- Týmy z Konohy

27. září 2008 v 20:56 | Kazunari-kun |  Papírová jehla
No, jelikož tady Kapitoly dlouhoooo nebyly, tak jsme se rozhodl že sem dneska dám 2. Tahle druhá, je ale o něco kratší....ale jen o kousek.Tak doufám, že máte třeba i radost =D

Kapitola VIII.

Lesem se neslo pouze šustění a odrážení se od stromů. ,,Poslouchejte všichni." začal Kakashi na všechny přes vysílačku. ,,Pokud to bude nutné…." oddech si Kakashi ,,tak Genmu budeme muset zabít." Bylo slyšet několik pochybných vydechnutí ,,Kakashi…..to snad…" spustil Gai. ,,Takové je nařízení Gai a my pouze to nařízení vyplníme, když to bude nutné! Je to mise!" Odmlčel se Kakashi.

Kapitola VII.-Konoha jde pro Genmu.

27. září 2008 v 12:31 | Kazunari-kun |  Papírová jehla

Kapitola VII.

,,Jak, co se tady povídá?!! To my chceš říct, že tady o tom vědí všichni?!" začla se hněvat Konan, ale ve vnitř se jí docela ulevilo. ,,Noo…až na…ehm… Peina, Tobiho, Deidary." posadil se zpátky ke stolu a upil ze skleničky džus. ,,No bezva…takže Hidan to ví, co?!" Kisame jen přikývl ,,Hmm…tak to ještě dneska budou vědět i tihle, co jsi jmenoval. Držka jedna nevymáchaná!" bouchla do stolu a odešla zpátky nahoru. Na posteli seděl Genma přikrytém přikrývkou a s rozespalýma očima. ,,Ahoj" pozdravil jí, když vešla do dveří. ,,Tady se nám někdo probudil" usmále se Konan a zavřela za sebou dveře. ,,Nechceš napít?" otázala se a chytla kliku od koupelny a vešla dovnitř. Genma slyšel jak npouští vodu do skleničky. Přišla k posteli a podala mu jí. ,,Děkuju" a vypil skleničku dodna. Konan si lehla vedle něj a dívala se mu do obličeje. ,,Vypadá to, že už to tady všichni vědí. Až teda na Peina, Tobiho a Deadary…ale jelikož to ví Hidan, tak se nemusíš bát, že by se to do večera nedozvěděli. Hidan je tady taková noční sova s velkým zobákem." zasmála se Konan, ale měla na něj i vztek. ,,A myslíš, že to bude špatný?" ,,Neřekla bych. Todle tady už jednou bylo a nic se nestalo…takže nemyslím, že by se něco mělo stát i teď. Ikdyž….Pein byl docela naštvanej pár dní." ,,Aha" V posledních hodinách dne strávily venku na lavičce pod rozrostlým stromem, kde to bylo Konanino nejoblíbenější místo. Velký listnatý strom a pod ním taková lavička pro dva. Bylo odtamtud krásně vidět na západ slunce. Oba si to užívaly, ikdyž v každém teď panoval strach, ale nedaly to na sobě znát, aby si nepřidělávaly starosti. Druhý den když Konan scházela po schodech dolů pro snídani byly všichni shromážděni ve velkém sálu. ,,Co se děje?" přišla k ním Konan když viděla, jak rozebírají plán útoku. ,,No konečně si přišla…máme problém díky tomu tvému "incidentu"" rozkřikl se na ní Pein. ,,Co se teda stalo?" znervozněla Konan a přejela všechny pohledem. ,,Po tom tvým miláčkovi se nese hlídka z Konohy. Pod vedením Hatake Kakashiho." usmál se na ní provokativně Hidan. Konen sykla a vyběhla po schodech na horu. ,,Kam běžíš?" okřikl jí Pein, když byla v půlce schodů. ,,Za ním. Máš něco proti?" ,,Ano…ustroj se a pojď si vyslechnout plán!" bouchnul do stolu Pein rozzuřeně. Konan vyběhla do pokoje a začala se strojit, mezi tím řekla Genmoi, co se děje. ,,Půjdu taky!" vylezl z postele Genma a začal se strojit. ,,To teda Ne! Proč jste všichni z Konohy stejný?" zapínala si Konan plášť a byla na odchodu. Genma jí sice moc nechápal, ale stál si za svým. ,,Půjdu!" ustrojil se a šel s ní dolů.
,,Konan?! Co má todle znamenat?!" zuřil Pein, když viděl, že s ní de i Genma . ,,Půjdu taky. Když už je to kvůli mně, tak nechci sedět tady na prdeli a čekat co se bude dít. ,,Co si myslíš?! Že půjdeš sám a na jistotu? Si nějak věříš!" probodával ho pohledem Pein. ,,Já půjdu s ním." všichni se na ni podívaly nevěřícně. ,,On má inkoustové jutsu a já zase papírové." ,,Pche…noa?!" odsekl Pein a nechtěl se s tím smířit. ,,Promiň, Peine, ale budeš se s tím muset smířit." okřikla ho Konan a zase se na ní upjaly ty nevěřícné pohledy typu: Co si to dovoluje? Si docela věří. ,,Když je to tedy tvým přáním…tak prosím. Ale jestli se Vám něco stane, nikdo se pro Vás nevrátí. Je to všem jasný?!" Projel pohledem přes všechny v místnosti. ,,Souhlasím." ,,Dobře, tady je plán" rozhrnul Pein papíry a začla vykládat. V Konoze se připravovaly na hledání Genmi. ,,Tým Kakashi a Tým Kuranai půjdete na západ. Tým Gai a a Tým Shikamaru na sever a jih. Je větší pravděpodobnost, že sídlo, kam šli je na Západě,proto se více držte všichni kurzu an západ…udržujte si od sebe vzdálenosti na dosah vysílačky." dávala rozkazy Tsunade. ,,Je to jasné?" otázala se nakonec Tsunade a dala povel, že můžou jít. Před bránou se ještě dohodly, na plánu jelikož v každém Týmu byl uživatel Byakuganu, měli to lehčí. Mohly vyrazit.

Spoiler-Flashback

   (Spoiler-příběh/Flashback-rychlezpět)   
Hanabi jakožto sestra Hinaty byla velmi dobře cvičena. Byla už skoro stejně dobrá jako Neji a Hinata. Díky svému tvrdému tréninku se Hinata zlepšila ohodně, takže jí Hanabi už nepředběhla..když byly malé, Hanabi bojovala líp než Hinata, ale díky Narutovi, Hinata na sobě zapracovala a zlepšila se. Obě mají svůj styl boje. Hanabi pak byla přiřazena do Týmu Shikamaru. Hanabi v 9 letech dodělal Akademii a v 10 uspěla v Chuuninské zkoušce. Byla jedna z nejlepších dětí v klanu Hyuuga, hlavně díky tréninku s Nejim a Hinatou.

Konec Spoileru-Flashbacku

Mocmocmoc se omlouvám, že kapitola je až teď....ale škoal ej hold škola....Tak doufám, ež se Vám tebto díl líbil, a ste rádi, že s eněco oběvilo zase =)

Temari

26. září 2008 v 15:01 | My_little_star_Ny |  Naruto
Temari, kunoichy z Písečné vesnice. Dcera Yondaime Kazekageho a nejstarší sestra Kankura a Gaary.
Poprvé jsme ji mohly spatřit při zahájení Chunninské zkoušky, kdy Kankurou držel pod krkem Konohamara.
Temari je experta v Tessenjutsu což je boj s vějířem. Je také nadšený analytik bitvy (ale ne tak dobrý jako Shikamaru).
Temari se poprvé ukázala na začátku Chunninské zkoušky.
Narazili na Konohamarův gang, Naruta a Sakuru. Temarin mladší bratr Kankurou chytil Konohamara pod krkem. Pak se tam oběvil Sasuke a následně Gaara-Temarin nejmladší bratr.

V prvním úkolu obstáli všichni tři. V druhém, se dostali jako první do budovy, díky Gaarovi. Ten kdo se proti němu postavil, neměl šanci.

V přípravných bojích, bojovala Temari s TenTen. TenTen bojovala proti Temari se zbraněmi. Temari byla jasnou vítězkou, díky jejímu vějíři.

V 3.kole bojovala proti Shikamarovi. Byl to vyrovnaný boj. Ikdyž to vypadalo, že Temri je vítězkou, ale Shikamaru, aspoň se to říká, že je nejchytřejší dítě v Konoze.

Shikamaru ji polapil do své techniky díky díře, která tam zůstala po boji mezi Narutem a Nejim. Všichni přihlížející se pouze divili.
Shikamaru boj vzdal s důvodem, že mu nezbývá skoro žádná chakra, ale mnozí si spíš myslí, že Shikamaru to udělal jen proto, že by bylo docela hnusné, vyhrát nad dívkou a nemělo by to takový smysl jako vyhrát nad někým jiným stejného pohlaví jako je on.

Dále jsme mohli Temari spatřit, když Sasuke odchází k Orochimarovi. Tsunade poslala tým z Písečné jako posilu. Temari si vybrala, že pomůže Shikamarovi (kdo by to byl řek :D) Tentokrát se Temari nenechala zahanbit a pomocí techniky Kuchiyose: Kiri kiri mai Tayuyu smetla ze země živých. Jak by se dalo říct :D.

Dále učinkovala na konci Naruta. Kdy unesli Gaarovu první žákyni. Tentokrátji zase na pomoc přišel Shikamaru společně s Ino. Shikamaru chytl protivnici do své techniky a Temari ji už pouze dodělala opět pomocí Kuchiyose: Kiri kiri mai.

Temari v Shippuudenu funguje jako spojenej mezi Konohou a Sunou. Lítá z jedné vesnice do druhé a přenáší zprávy. Shikamaru ji dělá po Konoze průvodce a zárověň je Shikamaru pořadatelem Chunninské zkoušky.

Je spoustů obrázků a FF-ek kde je Temari s Shikamarem. Dokonce i Naruto se jich ptal, jestli jsou spolu na rande. :D. Povídá se, že spolu nic nemají, al emnozí by byli rádi, kdyby se už jak v Manze tak následně pak v Anime dali dohromady. Přece jen, takový žhaví Analytici se k sobě hodí :D A ono to bylo vidět už když spolu někde byli.

Techniky:
Jak už jsem psal, je expertka v Tessenjutsu. Pro boj používá vítr (jak jinak, žee =D)
  • Expertka v Tessenjutsu (boj s vějířem)
  • Kamaitachi no Jutsu (Technika sekajícího tornáda)
  • Fuusajin no Jutsu (Technika prašného větru)
  • Daikamaitachi no Jutsu (Silnější technika sekajícího tornáda)
  • Kuchiyose no Jutsu (Přivolávací technika - Kamatari)-čte se: K(u)čijoseno no džutsu
  • Kuchiyose: Kiri kiri mai (přivolá Katamri a Tanec tornáda (můžete vidět v Shippuuden movie, nbo v dílu, kdy Sasuke odchází k Orochimaru a Shikamaru bojuje s Tayuyou-218 a nebo taky to je v 125)
Určitě má víc technik, ale zatím nejsou známy....tedy na Konoze...napřiklád Kuchiyose:Kiri Kiri mai, tam napsaný nemaj...a přitom to je taková pěkná technika (nej=D) =D

Zakázaná Láska?

19. září 2008 v 20:33 | Seylash |  Jednorázovky
!!!Zkopírováno z bývalého blogu!!!

Pečetě

19. září 2008 v 19:41 | Kazunari-kun |  Naruto
Aby ninjové mohli používat Jutsu, musí umět používat několik znamení rukou! Celkm jich je 12 a každé znamená zvíře z Čínského zvěrokruhu! Každé Jutsu má jinou kombinace pečetí!
Podle mě sou lehký, já už umim skoro všechny...akorát jen dopilovávám názvy =oD Nejlehčí je Pes, Prase, Býk, Opice, Ovce, Myš, Had, Tygr, Drak...no, tak teda všechny sou lehký, teda mě docela dělaly ze začátku problém Kohout a Zajíc...jinak poho =oDDD
Pilujte, pilujte, at ste lepší než Naruto =oDDD

Hatake Kakashi

19. září 2008 v 19:40 | Ny-appy (+ editace od Kumiko-chan) |  Naruto

Hatake Kakashi

Jounin ze Skryté Listové Vesnice. Narodil se 15.září na začátku serialu mu bylo 26.let a měří 181 cm a váží 67,5 kg má stříbrné vlasy a v levém oku má Sharingan. (K té výšce a váze, to mě přijde docela blbý to psát, přece jen je to anime a každej si myslí své =oD)


Kapitola V. - Vítej Genmo

19. září 2008 v 19:33 | Kazunari-kun |  Papírová jehla

Kapitola V.

Genma si to prohlížel a jen hlavou otáčel, aby si to všechno prohlídl. Když mu oči zůstali vyset na postavě, která se oběvila mezi průchodem do kuchyně. ,,Co to má znamenat Konan?!"

Kapitola IV.-V sídle Akatsuki

19. září 2008 v 19:32 | Kazunari-kun |  Papírová jehla
Kapitola IV.
,, Proč jsi mě osvobodil?!" zeptala se Konan, když viděla, že se Genma na ni usmívá. ,,Nedokážu se dívat, jak někdo týrá ženu." Přiložil si dva prsty před ústa ,,Kai" a uvolnil tak její svázání. ,,Jsi si nějak jistý, ne? Co kdybych tě teď zabila?!" otevřela oči a pohledla mu do očí s vražedným úsměvem.

Kapitola III.-Rozsudek smrti

19. září 2008 v 19:31 | Kazunari-kun |  Papírová jehla

Kapitola III.

Dveře se rozrazily a z nich vyšlo několik členů ANBU a za mezi nimi i Tsunade-sama s Shizune. ,,Řekla něco? Jak je na tom?!" skočil do cesty Genma s jehlou v puse. ,,Nic neřekla!" odstrčila ho Tsunade a šla do pracovny. ,,Shizune? Jak je na tom?" zeptal se Shizune, když ho Tsunade odstrčila. ,,Shizune! Deme!" zavelela Tsunade-sama a pokračovala v cestě. ,,A ty Genmo, ty se u mě v pracovn zítra dopoledne hlas!" pronesla tiše a ztratila se ve dveřích.

Kapitola II. - Výslech zajatce

19. září 2008 v 19:31 | Kazunari-kun |  Papírová jehla

Kapitola II.

,,Hokage-sama! Ikdyž je to členka Akatsuki, je to stejné pohlaví jako Vy!" začal se vztekat Genma a už tasil Kunai. ,,Genmo! Jako Hokage-sama ti to Zakazuji!! Ale… ale jako Tsunade, ti to schvaluji! Chápu, že to přeci je jen žena a proto…můžeš být u její výslechu…" snažila se ho Tsunade uklidnit, ale Genma byl neústupný. ,, Mě jde o to, aby s ní nebylo takto zacházeno!!! Copak to nechápete?!" Rozkřikoval se Genma u hlavní brány Konohy na Tsunade.

Kapitola I. - Genmův soucit

19. září 2008 v 18:20 | Kazunari-kun |  Papírová jehla

Kapitola I.

Nad lesy poblíž Konohy se už pomalu stmívalo a bylo slyšet jen houkání sovy a… a cinkání mezi zbraněmi se kterými se bojovalo. Mezi větvemi stromů se mihotaly postavy v černých pláštích s červenými mraky a zelené vesty se znakem Jouninů z Listové.