Listopad 2008

,,Podprsenka pro muže"

29. listopadu 2008 v 19:05 | Kazunari-kun |  Zajímavosti
→Jen 14 dní jsou na trhu v Japonsku ,,Pánské podprsenky".
→Tyto podprsenky jsou vyrobeny speciálně pro muže. Muži v JP si už původně dámské spodní prádlo zamilovali, ale nejsou mezi nimi jen transvestité nebo fešistité. Tyto podprsenky si kupují i običejné lidé.
→,,Miluju ten upnutý pocit. Je to skvělý pocit." Tvrdí Masajuki Tsučija ze společnosti Wishroom, který za černou podprsenku s plochými košíčky zaplatil v přepočtu asi 600 korun.
→ Společnost Wishroom začala tyto ,,pánské" podprsenky vyrábět letos na podzim. Ale ani zdaleka by je ve vedení nenapadlo, že o to bude takový velký zájem.
→,,Myslím, že stále větší a větší počet mužů se začíná zajímat o podprsenky. Od doby, kdy jsme začali prodávat mužské podprsenky, máme výtečnou zpětnou vazbu od zákazníků, kteří nám říkají: ,,Skvělé, čekali jsme na něco podobného dlouho." Uvedla šéfka firmy Akiko Okunomijová.

→Já osobně bych si teda tu podprsenku nekupil...Zas tak bláznivej už nejsem. Ale tak v JP je toho hodně možné...a todle myslím, všem otevřelo pusu a nasadilo úsměv. =D Ja sem na to docela dost koukal =D
→A taky sem si všim, že je spousta témat a oběví se tam slovo Japonsko, Japonci atd....=D Prostě kawaii... =D

→Zdroj: Okoukal jsem to z Koření asi před 5 minutama a hend sme začal psát, něco sem si o tom ještě rychle našel na netu. - Nechtějte vědět, kde...docela na to teď čumim :D

Klan létajících dýk

23. listopadu 2008 v 16:42 | Aki-kun|ヤクブ
Klan létajících dýk je tajná skupina lidí, která bojuje proti státní korupci a zlovůli tím, že bere bohatým a dává chudým. Jak název napovídá, jejich bojové umění je založeno především házecích nožích. A protože nejde o klasický akční film, ale o legendu, mohli tvůrci popustit uzdu fantazii, aniž by museli čelit nařčením z nereálnosti bojových scén. Kromě začátku filmu jsou létající nože použity ve všech bojových scénách a jejich let je náležitě umocněn buď zpomalením nebo jiným efektem.
Klan létajících dýk je samozřejmě trnem v oku čínské policii. Vůdce klanu pronásledovali tři měsíce a když ho konečně zabili, klan si mávnutím proutku dosadil vůdce nového a ve své činnosti pokračoval. Kapitán Leo (Andy Lau) a Jin (Takeshi Kaneshiro) proto připravují léčku.

Wasabi

23. listopadu 2008 v 16:01 | Kazunari-kun
→Hubert je polda se zlatým srdcem a s ocelovými pěstmi. Právě svou spravedlivou pěstí jedné noci inzultuje v nightclubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo celkem v pořádku, kdyby se nejednalo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Celá věc se musí zamést pod stůl a Hubertovi je doporučena delší dovolená. Tu si užíval naposledy když potkal svou životní lásku, Japonku Miko, která ho před 20 lety záhadně opustila. →Hubert by chtěl začít vnímat svět kolem sebe konečně jako člověk a ne jenom jako policajt. Jednoho dne zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miko před několika dny zemřela. Ještě před tím, než navěky odešla sepsala závěť. V ní mu odkazuje její největší majetek. Je to něco velmi speciálního. Je to více než dědictví, více než dar a taky více než obrovský problém. Mohla by to být skutečná časovaná bomba!!!


Kapitola XVI.-Sbohem sensei

22. listopadu 2008 v 16:00 | Kazunari-kun |  Papírová jehla


Do tohoto dílu jsme zapojil Mangu, která je podle skutečnosti...Tedy, tím myslím boj Shikamara a Hidana. Obrázek dole je poskládán z 3 částí Mangy.


,,Naruto?" Zastavil se s údivem ve tváři Genma.
,,Genmo?!" Tichým hlasem pohledem na Genmu, který běžel proti, aby zachránil Konan.
,,Naruto, néééé!" Křičel když viděl jak Naruto vytváří Rasengan. ,,To není Rasengan. To je…" Zorničky se mu zužili, když viděl co Naruto doopravdy vytváří.

An Cafe

22. listopadu 2008 v 14:41 | Aki-kun|ヤクブ |  An Cafe
→An Cafe je japonská hudební skupina která hraje takzvaný ,,Oshare Kei" který spadá od styl hudby J-Rock.
→Dohromady se dali v roce 2003, kdy se Miku rozhodl založit kapelu společně s kytaristou Bou-em a basskytaristou Kanon-em. bou k nim přivedl Teruki-ho a díky tomu mněli i bubeníka.
→30.dubna An cafe, ale opustil Bou.
→Na čas si dali zbývající tři členové pauzu než se k nim přidal kytarista Takuya a klávesista Yuuki. Úspěch mohou slavit v Japonsku, Americe i Německu.

→ Mě osobně se tahle skupina líbí ze všech nejvíc. Je moje nejoblíbenější. Hodně mě mrzí, že odešel Bou. Yuukiho moc v lásce nemám, moc se mi nelíbí, jak se pohybuje a taky, že má furt ty brejle :D Příde mi tam jako někde navíc...což on i docela, je :D
Kliknutím na obrázek, se dostanete na vybraného člena skupiny.

→Doposud mají 3 alba:
-Amedama Rock (2005)
-Shikisai Moment (2005)
-Magnya Carta (2006)
→Mezi jejich songy např patří:(Kliknutím se přemístíte na YT a video)
Související články
→Videa v celém článku:

Design č.11-Winter

22. listopadu 2008 v 14:10 | Kazunari-kun |  Historie blogu
→Muheheee...sobota nastala a nuda na pc takyTak jsem tak prolízal blogy atd. a narazil jsem na blog, kde byl lay z layouts.candita.cz....kouknul jsem se tam a jako obvykle kawaii laye....
→Napadlo mě teda, že zase něco zkusímAle jako obvykle to nedopadlo podle představAle zase v mým stylu
→No, ale je to na světě a vy to právě vidítePokud ne, dejte Aktualizovat.
→Dělal jsem ho asi hodinu + sem chodil přikládat a jedl jsem
→Obrázky jsou z DeviantARTu...musel jsem tu stránku bypnout, nebo bych tam ještě teď stahoval obrásky....jsou tam kawaii obrázky
→Pokud design stále nevidíte a nevidíte ho ani po aktualizaci, koukněte do sekce Blog>Designy blogu a sjeťte ke konci článku...je uplně dola

Ayumi Hamasaki

22. listopadu 2008 v 0:05 | Seylash
Ayumi se narodila 2.10.1978 v Fukuoku-Japonsko
Její povolání je Zpěvačka, herečka, modelka
Je jedna z nejpopulárnějších zpěvaček v Japonsku a byla přezdívaná ,,Vládkyně z JPop".
Vydala jedno minialbum, 4 sestavená alba, 42 singlů a několik nestudijních alb.
Od roku 2006 je sólový úmělec s největšími hity.
A je také první Japonka,která má osm studií v Top grafu.
Na Ayumi poznáte, že má velikou oblibu v nehteh. Na každé fotce je má krásně upravené. Někdo si potrpí na tomdle, někdo na tomdle a Ayumi zase na nehteh.:)

Galerii naleznete Zde

Videa byla smazána z YouTube a některá nejdou kopírovat na blog kvůli autorským právům. Prosím, uvítejte alespoň playlist.
Arigatou!
PROSÍM, NEKOPÍRUJTE AUTOROVU PRÁCI!
ARIGATOU

Chihiro Onitsuka

21. listopadu 2008 v 23:22 | Aki-kun|ヤクブ
Chihiro Onitsuka
→Narozena 30.října 1980 v Mangu-Miyazaki(Mijazaki)
→Chihiro Onitsuka je Japonská populární zpěvačka, skladatelka písní a pianistka.
→Ráda poslouchá Americký pop - The Carpenters a Carole King.
→Na střední škola v Americe sevěnovala hudbě a po návratu do Japonska se jí tak začla věnovat naplno a stala se J. zpěvačkou a skladatelkou písní.
Onitsuka má několik písní např:
-Rasen (Soundtrack z filmu Wasabi)
-Infection
6 Albumů:
-Insommia (2001)
-This amor (6.března 2002)
-Sugar High (11.prosince 2002)
-The Ultimate Collection (2004)
-Singles 2000-2003 (2005)
-LAS VEGAS (2007)
I pár DVD:
-Me and my Devil
-Ultimate Crash
-Princess Believer
- a další...
→Pro ty, co zajímá, kde se nachází její rodné místo:
Foto pořízeno z Google Earth

Paku Romi

18. listopadu 2008 v 22:09 | Kumiko-chan
  • Říkáte si, že všechny japonský zpěvačky jsou uječený bárbíny (pouze přirovnání :D)?
  • Jsou, ale Paku Romi je vyjímkou.
  • No dobře, sem tam si zaječí, ale jen někdy :D
  • Asi vám to nic neřiká, ale když řeknu jména jako Temari, Ed, Hitsugaya možná vám to cvakne...
  • No ano, Paku Romi je nadabovala!
  • A už podle hlasu Temari víte, že to není zrovna cukříček :D
  • Dejte CČ a dozvíte se víc...

Kapitola XV.-Akatsuki se zmenšuje

16. listopadu 2008 v 20:33 | Kazunari-kun | ヤクブ |  Papírová jehla

Kapitola XV.-Akatsuki se zmenšuje

,,Genmo, ale nezapomeň, že my také známe tvé jutsu." Pousmála se Kurenai a znovu se rozplynula.

,,Naruto dej si pozor na Kyuubiho plášť." Otočil hlavu Kakashi na Naruta s myšlenkami jen na Naruta a Deidaru, který si poletoval nad nimi a vytvářil si své výbušné umění.
,,Tak co bude?" Zasmál se Deidara vhodil do vzduchu deset malých mravenců.
,,Pozor!" Odskočil Kakashi, když vedle něj dopadl malý mravenec a po chvíli vybuchnul.
,,Ááá…to nevypadá na velkou zábavu." Koukal znuděný Deidara, když viděl ležet Sakuru na zemi.
*PUF*

Chakra

15. listopadu 2008 v 12:22 | Kazunari-kun |  Naruto
Chakra (čteme "čakra") je základní věc, bez které není možné používat i ty nejjednodušší techniky. Je to směs energie přítomné v každé buňce těla a duchovní energie získané pomocí cvičení a díky zkušenostem. Jakmile se tyto energie smísí, začnou proudit chakrovou oběhovou soustavou, která je podobná krevní oběhové soustavě. Touto soustavou se chakra rozvádí do všech 361 chakrových bodů v těle. S chakrou se dá manipulovat pomocí různých metod a dosáhnout tak potřebného účinku, kterého by se jiným způsobem nedosáhlo, např. chůze po vodě. Nejvíce používanou z těchto metod jsou ruční pečetě.

V závislosti na poměru, ve kterém je fyzická a duchovní energie smíchaná, lze vytvořit různé druhy chakry. Živelná chakra je nejběžnější a používá se na vykonávaní základních jutsu. Základními přírodními živly jsou země, oheň, blesk, voda, a vítr. Ninja má vždy blízký vztah k jednomu typu chakry, ale může vytvořit živelnou chakru nehledě na jeho vztah k ní. Každý živel je silnější i slabší než další živly. Pořadí je oheň, vítr, blesk, země a voda, kde každý živel je slabší než předchozí, ale je silnější než následující. Je to kruhová závislost, proto je voda slabší než země, ale je silnější než oheň.
Různé druhy Kekei Genkai (Vrozená, dědičná shcopnost) mohou využívat specifické živly, jako je např. dřevo a led, tím, že smísí chakru základních živlů. Normální ninjové toto nezvládnou, i když jsou schopni produkovat různé druhy chakry, nemohou je tvořit současně.

Zdroj: Konoha.cz

Shippuuden online +84 díl v JP

14. listopadu 2008 v 16:14 | Kazunari-kun
Doplnil jsem online díly, co chyběly.
A taky jsem už včera koukal na Naruta 84, ale nestihl jsme jí sem dát.
Tak to dneska napravuji a jestli si ji chcete pustit, tak můžete:
Je to stažení, a rovnou by se Vám měl otevřít Media player a začít přehrávat.
Je to moc pěknej díl!

Nový design-Anime girl

13. listopadu 2008 v 20:04 | Kazunari-kun |  Historie blogu
Hmmm....toe divný co =D
On je tady nový design :D
No...popravdě byl v plánu uplně jiný design, takový zimní, ale k tomu by s enehodila černá stránka a musle bych přemazat všechny oddělovače a ostatní obrázky.
Ale prolezl jsme kus DeviantARTu a našel jsme krásný obrázky.
Výsledek vidíte.

Čas: Asi 1h. 30.min (musel jsem na 30 min pustit bratra)
Obrázky: DevintART
Autor Designu: Kazunari-kun
Nová Ikonka: Myslím, že nebude. Třeba zítra.
Více toho dnes nestihnu. Možná ještě dodělám okraje stránky, ale otčín má ,,hloupe" (=D) řeči (=D).

Kapitola XIV.- Boj začíná

12. listopadu 2008 v 13:28 | Kazunari-kun |  Papírová jehla

Jako první nastává omluva za tak dlouhou nečinost a za tak dlouhou neaktivitu povídky. Škola vytěžuje a myslím, že to všichni znáte!
Nebudu tady mít nějaký keci, prostě tady je aspon kratší kouske povídky.


,,Konaaaaaaan" Zakřičel Genma po nečekaným útoky od Konohy.
Letěla hlavou dolů na kterou by spadla nebýt Genmova jutsu.
,,Konoha Senpu" Ocitla se ve hře i Zelená šelma, která zaútočila na Kisameho.
,,Hakke Rokujuyon Shou " Zaútočil Neji a následně TenTen s kunaiema.
,,Skvělé!" Ukázal nadšeně na svůj tým palec nahoru a hodil svůj úsměv přo čemž se mu zablýsklo mezi zuby.
,,C-cože?! Klon?!" Vykoktal ze sebe Lee, když se údajný Kisame roprsknul jako pytlík s vodou.
,,A teď jsem na řadě já!" zasmál se Kisame z póza stromu a rozeběhl se proti Leemu.
,,Konoha Senpu" Pokusil se zabránit Gai Kisamemu v útoku na svého nejlepšího a nejoblíbenějšího žáka, jakého kdy měl.
,,Konan, všechno v pořádku?" Se strachem v hlase k ní utíkal Genma.
Konan se pomalu zvedala a s úsměvem jen přikývla na souhlas.
,,Genmo." Tichým hlasem se ozvala Kurenai z větve odkud zaútočila Hinata na Konan.
,,Neměli jste sme chodit! Nevrátím se ať to stojí, co to stojí!" V ruce mu tou silou vzetku a nenávisti křupl stětec.
,,V tom případě nám je líto!" vytvořila pečeť a rozplynula se jako prach ve větru.
,,Genmo..." naznačila Konan k přípravě na útok a jejich techniku, kterou se jim podařilo vytvořit při jejich tréninku.
,,Hai!" Vytáhl s nový a větší stětec, než měl předtím.
,,Nimpou: Chōjū Giga" Po tom co namaloval rychlostí dvou sekund několik postav a se zvětšili do realné podoby a díky Konaninýmu jutsu jim dodala lepší vzheld a zárověň lepší sílu. A díky klonovaní co Akatsuki dovede se jejich vzhled vyrovnal vzhledu pravých postav.
,,To...to jsme my!" Udělala krok vzad Hinata, ale Kiba ji zadržel rukou.
,,Hinato, my jsme silnější než oni!" Usmál se na ni a udělal krok vpřed.
,,Todle nejsou jen tak ledajaký klony." Začla se Konan smát a vytvořila si na zádech papírová křídla.
,,Málo se snažíš" Pronesl, když ho za nohy začli omotávat větve. ,,Kurenai" Rozprsknul se Genma jako sklenička inkoustu a místo něj se tam oběvila Kurenai, která svoje genjutsu odstranila.

+ I + II + III + IV + V +
+ VI + VII + VIII + IX + X +
+ XI +XII + XIII + ...