Prosinec 2008

Claymore

31. prosince 2008 v 23:30 | Kumiko-chan
Čas od času nějaké město napadne Yoma, stvoření co se živí lidskými vnitřnostmy. Skryje se do těla člověka a tajně požírá lidi z města. V tom případě není co dělat, město si musí zaplatit toho kdo jim ho zabije. Lidé jím říkají Claymore... Napůl člověk, napůl Yoma cítí Yoki (jistá energie Yomi) a dokáže Yoma vystopovat a zabít. Do této organizace patří výhradně ženy. Vypadají jako normální lidé, ale mají stříbrné oči, které se při boji s Yomi změní na zlaté. Proto jim lidé říkají Stříbrnooké čarodějnice.
To se stalo i ve městě chlapce Rakiho, kterému Yoma sežral rodiče. Do města přichází Claymore a Raki se s ní chce zpřátelit. Claymore ač jsou jako lidé, většinou jsou jejich emoce utlačené. Ale Claymore ho zachrání před Yomou, který se maskoval jako jeho otec.
Poté co Claymore odejde, Rakiho vyženou z vesnice ze strachu před další Yomou. Když Rakiho napadne další Yoma, objeví se ta Claymore, která ho už tenkrát zachránila a zachrání ho znovu. Tak začíná putování Claymore Clare a chlapce Rakiho. Během příběhu se dozvíte minulost Clare, ve které je ukrytý příběh bývalého Čísla 1 Teresy. Dozvíte se po čem Clare celý život touží a proč se přidala do organizace. Setkáte se s dalšími Claymore a bude vás brát za srdce trnitá cesta Clare za jejím cílem.
Můj názor na anime: Strašně krásné. Je to silný lidský příběh toho, kdo ani úplně člověk neni. V příběhu Teresy uvidíte, že i v roli něčeho jako je Claymore může být osobnost s velkým O. A Terese dává ještě větší impozantnost, že ji dabuje Paku Romi :D
Oblíbené postavy: U mě je první Clare. Líbila se mi od prvního okamžiku a je... Prostě ji už u mě nikdo nepřekoná. Další oblíbená je Teresa, její příběh byl úžasný a této impozantní postavě dává velikost i Romi-neechan :D Třetí oblíbená Claymore je Miria. Skvělá bojovnice a vůdkyně, moc sympatická.
Já mam ráda všechny... Kromě Priscilly, ta mě teda naštvala... Je to divný, ale jistým způsobem se mi líbila i Ophelia i když byla taková jaká byla... Dál mám ráda Helen, Irene, Floru a dál mi už jsou ukradený.

ONLINE

Prozatím zmizelo online! Dodáme později!

Lovely complex

31. prosince 2008 v 22:30 | Kumiko-chan
Risa to má v životě poněkud těžké. Je o dost větší než průměrná japonka. Otani to má podobné, ale narozdíl od Risy má ze své výšky větší komplex. Malý chlapec a velká dívka se až nadpřirozeně moc hádají a okolí se jim směje. V letní škole na sebe narazí a myslí si, že je to to nejhorší co se může stát. Ale když zjistí, že se jim líbí kamarádi toho druhého, začnou spolupracovat. Kamarádi se do sebe zamilují, ale přesto se z Risy a Otaniho stávají přátelé. Příběh je vyprávěn z pohledu Risy a tak si po situacích jako návrat Otaniho bývalé dívky nebo Risiina kamaráda z dětsví, který je do ní zbláznění, že se do Otaniho sama zamilovala. Dokáže velká dívka získat srdce malého chlapce?
Můj názor na mangu: Strašně krásná manga, moje nejoblíbenější. Je to nakresleno tím krásný stylem, co si vyhrává s vlasy a detaily oblečení.
Manga nebo anime?: Podle mě to záleží to co máte radši. Já mam radši mangu a proto se nekoukám na anime. Je pravda, že anime má tu jednu velkou výhodu, že když si to stahnete tak máte i s titulkama konec, ale manga česky přeložená do konce není a anglicky se mi to nechce louskat. Ale v anime právě nejsou ty krásné detaily a ani tam neni moc vidět, jak je vlastně Risa pěkná. (a Otaniiii takyyy :D)

Další díly naleznete anglicky na onemanga.com

Maito Gai

31. prosince 2008 v 22:00 | Kumiko-chan |  Naruto
Vesnice: Konohagakure no Sato
Hodnost: Jounin
Tým: Rock Lee, Hyuuga Neji, Tenten
Rival: Hatake Kakashi
Základní informace: krevní skupina B, narozeniny 1. ledna a je mu
29 let, výška 184 cm, váha 76 kg
Popis: Černovlasý Jounin s extra obočím má velice přehnané chování i na anime postavičku

Maito Gai je v Narutovi pojem. Když se řekne obočí, co se asi vybaví? Tato postava je se svým žákem Leem spíše komická, ale i tuto dvojici stihlo neštěstí v podobě Leeovi neschopnosti být ninjou a tak si pár z nás nad nimi i pobrečelo. Pokud jde o brečení, vždy když Lee Gaie naštve tak ho flákne a hned poté spolu brečí u poetického západu slunce. Nazývá se Úžasnou Zelenou šelmou z Listové a věčným rivalem Hatake Kakashiho. Má s ním na kontě 50 výher a 49 proher a tím se stal téměř učencem v tom jak přelstít Sharingan.
V příběhu se objevil se svým týmem na Chuuninské zkoušce. Při boji Gaary a Leeho stop zápas v kritickém bodě, což se zdálo Gaarovi naprosto nemyslitelné, že někdo někoho zachrání protože ho má rád. Při přepadení Listové Orochimarem a Písečnou bojoval po Kakashiho boku a i tuto situaci využíval k soupeření. Po Chuuninské zkoušce s Leeem prožíval Leeovu neschopnost být ninjou. Když příšel Itachi s Kisamem do Konohy, objevil se tam jako záchrana. Již tenkrát si moc nesedl s Kisamem.
V Shippuudenu se se svým týmem objevil jako pomoc pro tým Kakashi. Znovu bojoval s Kisamem, ale nakonec se ukázal jako nastrčený klon. V době kdy probíhal souboj Sakury a Chiyo proti Sasorimu a Kakashimu a Narutovi proti Deidarovi, on a jeho tým bojovali se svými klony, které byli nastaveni jako past pro ty co odpečetili vchod do Akatsuki skrýše.

Charakter: Velice přehnaný, ale je starostlivý a má velkou výdrž (viz prohra ze 'souboje' s Kakashim)
Zajímavost: Gai má spoustu specifických póz. Napříkdlad oslnivý úsměv s nataženou zatnutou pěstí se zvednutým palcem je znamení největší spolehlivosti a úžasnosti, kterou jen muž může mít. Naruto v této póze slíbil svůj životní slib, že přivede Sasukeho.
Techniky: mistr v taijutsu, Kuchiyose no Jutsu (Přivolání- želva), Gouken (Silná pěst), Konoha Gourikki Senppuu (Mocné tornádo z Listové), Dainamikku Entorii (Dynamický nástup), Asakujaku (Ranní páv)
Kamatari

31. prosince 2008 v 21:30 | Akimoto-kun| ヤクブ |  Naruto
Kamatari patří mezi přivolávací zvířata. Je spojencem Písečné a přivolává ji Temari pomocí: Kuchiyose: Kirikiri mai, což je: Přivolání: Tanec tornáda.
Kamatari má vzhled velké lasice, která má při sobě obrovský srp. Díky němu prosekává okolí kolem sebe. Oběvila se 2x v Narutu, při boji s Tayuou (125.díl), kdy les prosekala za 10 sekund. A dále v boji s kunoichi, kdy ji vyvolala s pomocí Shikamara. (Díl mezi 213-220)
Kamatari je ale vidět v pár okamžicích jejího přivolání.

Překlad jména:
Kama-srp, kosa ; tari-noha nebo chodidlo
Zdroj: něco z Konohy, ale převážně z hlavy.

©Akimoto-kun | 31.12.2008 | www.Anime-World-Cz.blog.cz

Hidan

31. prosince 2008 v 20:30 | Akimoto-kun| ヤクブ |  Naruto
Hidan je člen Akatsuki. Pochází z vesnice Skryté v Horkých pramenech.
Bohužel, tato vesnice byla na Hidana příliš mírumilovná na jeho násilnickou povadu.
Obrátil se proti nim. Našel novou víru. Víru v Jashina (Džášin). Je to náboženství, kde se uctívá Bůh Zla a díky krvavému rituálnímu kultu, kde na Hidanovi předvedl své Kinjutsu (zakázaná technika) může nyní Hidan přežít jakékoliv rány a stát se tak nesmrtelným. Ovšem, je to výměnou zabíjením lidí a provádění rituálů po jejich zabití.
Symbol Jashina můžete vidět na krku Hidana.

Hidan, jak už bylo řečeno, je členem Akatsuki. Jeho týmoví partner je Kakuzu. Kakuzu dostal Hidana díky svím nervům. Jelikož je Hidan nesmrtelný, nemůže mu Kakuzu nic udělat. Kakuzu díky svým technikám může zase Hidanovi pomoct. Když stratil hlavu v boji s Asumou, zas emu ji zpátky přišil.
Sice jsou pořád v sobě a hádají se, ale v boji jsou výborná dvojka.

Hidan používá v boji trojčepelovou kosu.
Tato kosa, ale nefunguje k zabíjení, spíše pouze ke zranení a získání protivníkovi krve. Díky té krvi, může Hidan provádět svůj rituál, kdy na zem krví nakreslí Jashinův znak. Jeho tělo celé zčerná a běle se oběví jeho kosti.

Tajenka

31. prosince 2008 v 19:30 | Akimoto-kun|ヤクブ
Pomaluse začíná slavit. Lidé se scházejí. Buďto slavíte doma, nebo někam zrovna se chystáte.
Já jsem si pro Vás připravil takovou menší tajenku.
Je velice jednoduchá, a kdo zná dobře Naruta, ale i Japonská čísla do 5, tak by to pro něj neměl být žádný problém.
Pokud by jste chtěli vyhrát Diplom a nebo...nevím, třeba něco do PS-kdo PS nemá a chtěl by, mohl by ho vyhrát. Dostali by jste odemně registrační číslo a další čísla, která jsou potřeba.
Pokud máte tedy zájem, zašlete tajenku-kterou uložíte, vyplníte- na e-mail: Kuba.mejtak@seznam.cz.
A jinak si dále užívejte Silvestra.

Manga

31. prosince 2008 v 0:38 | Aki-kun & Kumiko-chan


Manga 430

30. prosince 2008 v 17:49 | Akimoto-kun| ヤクブ
Zdravííím
Thakže co pro Vás prodnešek mám?
Mám pro Vás Mangu! Manga s číslem 430
Ale POZOR. Tato Manga je JP :D Sehnal sjem si Manga, sice je v JP, ale to nevadí...mě docela obrázky staší...a někteří si podle obrázků, dokáží domyslet, co asi tak zrovna říkají.

Manga je spíše taková ofocená z originálu ;-)
Dále, abyjste ji měli v plném rozlišení, klikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a dejte ZOBRAZIT OBRÁZEK...
Přeju příjemné počtení!

Pokud ji chce AJ, Hikari-san poslala odkaz: Manga 430-AJ za což, Arigatou!

Mangu naleznete v C.Č.

Naruto manga

29. prosince 2008 v 23:10 | Kumiko-chan
Autor: Masashi Kishimoto
Rok prvního vydání: 1999
Časopis: Shonen Jump
Díly: 1-...
Hlavní postava: Uzumaki Naruto
Stručný děj: Uzumaki Naruto žije v Konohagakure no Sato (Skrytá Listová vesnice). Je sirotek, do kterého je zapečetěný Kyuubi (Devítiocasý liščí démon), který v době jeho narození napadl vesnici. Jeho snem je se stát Hokagem (vůdce vesnice, nejsilnější člověk) a vydobít si respekt. Jako Genin (nejnižší ninja) se dostává do týmu pod velením Jounina (nejvyší ninja) Hatake Kakashiho spolu s Uchihou Sasukem a Haruno Sakurou.
V první části příběhu, v anime oddělenou na Naruto, se děj spíše zaměří na přátelství. Rivalita mezi Narutem a Sasukem pomalu mění a stávají se z nich přátelé. Sakura přestává hledět jenom na Sasukeho a všímá si i Naruta. Také je tam vidět, že jak jeden z tria zesílí, ostatní se ho snaží dohnat.

V druhé části, Naruto Shippuuden, se Naruto honí za straceným přátelstvím. Odhalují se o mnoho důležitější věci z minulosti, které nám naprosto mění pohled na různé postavy. Spleť příběhů je komplikovaná a pokud jde o zesílení, tady naši hrdinové zesílí jako nikdy předtím.

Akimoto vyplňuje-3

29. prosince 2008 v 13:27 | Akimoto-kun| ヤクブ |  Řetězovky
Akimoto opět vyplňuje :D A už po 3. :D Muehehe...zvrhlej to řetězák :D
Sedm věcí, které máš v tašce:
Učení :D nečekaně :D ...klíče, pití, někdy termosku :D, Mobil, peněženka, aaa poslednííí...kalkulačka? :D kdžy ji zrovna mám :D

Šest věcí, kterými se uklidňuješ:
vějíř...jehla...mobil a sluchátka...sedění v koutě a tichu a čumění do zdi, nebo do stropu...takové malá meditace :D pak třeba pečení :D spaní :D

Tři věci, které máš teď na sobě:
triko, trenky, peřinu....jsme zrovna vstal :D

O čem teď přemýšlíš:
nijak o ničem...spíš, co do tohohle napsat :DNÁVOD: Klikací ikonka

29. prosince 2008 v 1:31 | Akimoto-kun| ヤクブ
1) Zkopírujte si Ikonku z Galerie
2)Otrevřete si e-mail a klikněte na: Nový e-mail
3) Rozbalte lištu:Malování
4) Po rozbalení, Vložte pomocí klávesy CTRL-V Ikonku
5) Po vložení Ikonky, si ji označte a klikněte na Vložit odkaz. Vložte odkaz a ikonka by Vám měla utvořit červený rámeček.
6)Zkopírujte a vložte na blog.

©Akimoto-kun | www.Anime-World-Cz.blog.cz | 30.12.2008

Akimoto vyplňuje-2

28. prosince 2008 v 23:34 | Akimoto-kun| ヤクブ |  Řetězovky
Akimoto opět vyplňuje.....
Jaký máš za mobilní telefon?
...........Samsung J-700...šunka...blu-tu-čko nefakčí...šmejd jeden..a ani sluchátka moc nefungujou...a to je pro mě moc tvrdej trest...musim mít nový :D
Máš na něco úchylku?
...........Chocolááte :D Každý pondělí Milku jogurtovou :D:D:D
Kolik kostek cukru si dáváš do čaje?
...........Nesladil jsem a ted si maximálně dám 1

Akimoto vyplňuje

28. prosince 2008 v 22:10 | Akimoto-kun| ヤクブ |  Řetězovky

Řetězák SMAZÁN!!!


Kankurou

27. prosince 2008 v 23:40 | Akimoto-kun| ヤクブ |  Naruto
Tento popis je brán tak, jak je teď Kankurou v Shippuudenu.
Kankurou je synem Čtvrtého Kazekageho a je mladším bratrem Temari a starším bratrem Gaary.
Akademii vystudoval ve 12 a společně se svými sourozenci se stal geninem.
Už od pohledu je vidět, že Kankurou nosí make-up. Je to z důvodů, že tento make-up používají divadelní herci. V průběhu let, se tvary mění. Make-up nese název Kabuki.
V určitém věku jeho dospívání se stal členem loutařské skupiny v Písečné. Díky tomu, zdědil loutky po Sasorim.
Od prvního setkání s Kankurem, jsme si mohli všimnout, že na zádech nosí cosi podivného obaleného v obvazu a navrchu s ,,vlasy". V chunninské zkoušce se ukázalo, že je to jeho loutka Karasu. Někdy je to on sám, když bojuje. Protivním se chytne do pasti a Kankurou se pka už jen ukáže a dokončí svou práci pomocí chakrovýh vláken, kterými loutku ovládá.

Jeho první scéne v Narutu je, když se dostávají do Konohy na Chunninskou zkoušku a setkávají se s Konohamarovím gangem, Narutem a Sakurou a pak i Sasukem. Kankurou v tu dobu dělá drsného a nesnášejícího člověka dětí. Konohamara chytne pod krkem a vyhrožuje mu.
Další jeho scénka je při ,,záchraně" Sasukeho. Spíše Sasuke odchází dobrovoln za Orochimarem. Kankurou jde napomoc Kibovi. A díke jeho další loutce Kuroari. Tato loutka slouží hlavně k obraně a uvěznění nepřítele do sebe a s pomocí Karasu vraždy nepřítele. Sakon a Ukon Kankura podcenili a tím přišli o život.

Další scénka s Kankurem je, když unesou Gaarovi žákyni. Kankurou bojuje proti, mě to přijde jako malímu klukoi s mečem, který má tři čepele. Ti se dají roztahovat. Jsou to jakoby tři hlavy draků. V tomto boji Kankurou moc úspěšný není. Soupeř se z Kuroari snadno dostává. Na pomoc mu přispechá Kiba a Chouji. Nejdříve nejsou moc sehraný, ale potom ho dostanou a zabijí.

A zatím poslední vystoupení Kankura je v Shippuudenu na začátku, kdy unesou Gaaru.
Kankurou se za nimi žene, ale netuší, že jeden z únosců je legendární loutkař Sasori. Tímto se Kankurou dostává do situace, kdy prohrává a je otráven jedem s kterým si nikdo v Suně neví rady. Ani babička Chiyo. Do Suny dorazí posili z Konohy a Sakura Kankura zachrání. Sasori jenž si myslí, že protijed mohl vynaleznout pouze on se mýlí. Tím je Kankurou zachráněn.
V tom boji je vidět, že Kankurou už nenosí dvě loutky zabalené v obvazu, ale má tři svitky. Kankurovou novou loutkou je Sanshouuo. Tuto loutku pouze přivolal, ale zatím nebyla moc použita v boji. Proto nejsou známi její schopnosti.
Kankurou se narodil 15. května a je mu 18 let. Jeho krevní skupina je B. Měří 175 cm a váží 61,2 kg. Na Ninja akademii odmaturoval ve 12 letech a Chuuninem se stal v 16 letech. Kankurovo oblíbené jídlo jsou hamburgery a nejmíň oblíbený je špenát. Jeho koníček je vylepšování jeho loutek

Techniky jsou:
Kugutsu no jutsu - ovládání loutek pomocí chakrových vláken
Kurohigi Kiki Ippatsu - Tajná černá technika: Jeden výstřel stroje
Kurohigi Kiki Nihatsu - Tajná černá technika: Dva výstřely stroje
Zdroje: Vlastní hlava a názory, Konoha.cz

PROSÍM, NEKOPÍRUJTE! DÁ TO PRÁCI A JEN TAK NĚKOMU SE TOHL PSÁT NECHCE. POKUD O TO OPRAVDU STOJÍTE, MOHLI BYJSME SE DOMLUVIT. ARIGATOU
Akimoto-kun | www.Anime-World-Cz.blog.cz | 27.12.2008

Uchiha klan

26. prosince 2008 v 23:30 | Kumiko-chan |  Naruto

Základní údaje o klanu Uchiha

→bydliště- Skrytá Listová vesnice (Konohagakure no Sato)
→významní členové- Uchiha Sasuke, Uchiha Itachi, Uchiha Obito, Uchiha Mikoto, Uchiha Fugaku, Uchiha Madara
→živí členové- Uchiha Sasuke, Uchiha Madara
→kekkei genkai- Sharingan/Mangenkyou Sharingan
→živel- katon
→jednotný gen- černé vlasy a oči
→soupeř- klan Senju
J-Hudba

26. prosince 2008 v 11:30 | Seylash & Kumiko-chan |  Japonsko

Filmy

26. prosince 2008 v 11:28 | Aki-kun & Kumiko-chanNamikaze Minato

25. prosince 2008 v 23:18 | Kumiko-chan |  Naruto

Namikaze Minato

→Yondaime Hokage Skryté Listové vesnice (Konohagakure no Sato)
→narozen 25. ledna, zemřel při Narutově zapečetění
→měl modré oči a blonďaté vlasy
→krevní skupina B, váha 66,1 kg a výška 179,2 cm

Namikaze Minato, jméno známé teprve krátkou dobu. Do paměti lidí tento člověk vešel jako Yondaime Hokage čili Čtvrý Hokage. Bývával jednou z nejtajemnější osob v celém Narutu, ale díky Jirayovi se toho hodně odhalilo. Původ Minata je neznámý, ale ví se, že byl v týmu pod vedením legendárního Jirayi. Poté měl tým ve složení Hatake Kakashi, Uchiha Obito a Rin. O příběhu Obitovi smrti pojednává Kakashi Gaiden. Právě v Gaidenu bylo dost dobře vidět, že budoucí Hokage byl postrachem všech cizích ninjů. Nepřítelští ninjové měli řečeno, že když uvidí Žlutého bleska z Listové mají ihned prchat. Svoji přezdívku dostal díky Jutsu Hiraishin no Jutsu (Létající bůh blesku), která mu dovolovala teleportaci na blízké místo. I když se zdá, že tato technika je založena na Raitonu, není tomu tak. Ve skutěčnosti není vůbec jasné jakou čakrovou podstatu Minato měl a toto Jutsu se spíš dá přirovnat k Kuchiyose no Jutsu (Přivolávací technika). Často se hovoří, že měl Fuuton stejně jako Uzumaki Naruto.
Stát se Hokagem byl jeho sen odmalička. Když při Testu přežití zůstal jako jediný přivázaný u kůlu řval ,,Jednou se stanu Hokagem!'' (hmm odkud to známe? :D). Jiraya ho právě kvůli téhle odhodlanosti měl rád. Sandaime Minata zvolil jako svého nástupce a tak se stal Yondaimem. Nemusel dlouho čekat a už tu byla situace kdy musel dokázat svoji lásku k vesnici. Konohu napadl Kyuubi. V té době se Minato spolu s Uzumaki Kushinou radoval z narození syna Naruta. Dlouho byli spory o to, jestli je podoba náhodná nebo jestli mezi nimi doopravdy je příbuzenský vztah. Ale rozhovor Jirayi a Tsunade potvrdil, že Minato je doopravdy otcem Naruta. V tomto rozhovoru bylo odhaleno nejenom jeho jméno, ale i jméno Kushiny. Když Jiraya umíral vzpomínal, jak ho Minato žádal, aby svému synovi mohl dát jméno z jeho knížky. V téhle vzpomínce taky poprvé byla ukázána Kushina.
Zpět k té osudné noci. Kyuubi no Youkou, devítiocasý liščí démon napadl Konohu. Pro Minata to byl sen chránit Konohu, ale proč zrovna v tuhle dobu? Tahle událost se řadí mezi nejnešťastnější v celém příběhu. Otec Hokage zapečetil Kyuubiho pomocí Shiki Fuujin do svého syna a zemřel. Minata měli za hrdinu, zatím co Naruta kvůli Kyuubimu nenáviděli. Jedny z posledních Minatových slov byli, že nechce aby Naruta viděli jako schránku démona, ale jako člověka co zachránil vesnici. Ale svoji úctu si Naruto musel vydobít sám, stejně jako jeho otec.
Na Minata se vzpomínalo málokdy. Nejčastěji Jiraya, přirovnával k němu Naruta. Nebo také Kakashi když učil Naruta Rasengan s čakrovou podstatou. Většinou se o něm povídalo ve smyslu, jaký to byl hrdina, že zachránil vesnici.
Přesně se neví kdo všechno věděl o tom, že Naruto je jeho syn. Ale podle mě to věděli takřka všichni, ale měli zákaz to říct. Určitě Kakashi, Jiraya, Tsunade a ostatní Jouninové. Co se stalo s Kushinou se neví. Možná zemřela, možná zmizela. Sám Naruto o svém původu neví, ale spoilery nejnovější mangy (430) ukazují, že na sobě má plášť podobný Minatově.
Sám Minato vytvořil mnoho technik. Mezi nejznámější (ehm, vlastně jediný co od něj známe :D) patří Shiki Fuujin, Hiraishin no Jutsu a Rasengan. Rasengan nedokončil, nedokázal ho zkombinovat se svojí čakrovou podstatou což za něj dokončil Naruto.
Charakter: Sice se o něm moc neví, ale povahově byl velmi podobný Narutovi. Byl hyperaktivní a chytrý (eh, to se našemu Narutovi moc nepodobá :D). Už od malička toužil chránit vesnici a tato touha ho hnala kupředu. V úřadu Hokage si moc dobře uvědomoval, že záchrana vesnice je víc než jeho život.
Zajímavost: ehm... žádný? :D ale až budou doplnim :D
Techniky: dosud známé→ Shiki Fuujin (Pečeť démona smrti), Hiraishin no Jutsu (Technika létajícího boha blesku), Rasengan (Rotující sféra)

Shiranui Genma

25. prosince 2008 v 22:32 | Kazunari-kun | ヤクブ |  Naruto
Genma je speciální jounin z Listové.
Poprvé jsme ho mohli vidět jakožto rozhodčího v Chunninské zkoušce v 3.kole. Tak se stalo kvůli smrti jeho dobrého přítele Gekkoua Hayateho, kterého zabil Baki. z Písečné vesnice.

Genma se bere za jednu ze zajímavích postav. Moc se o něm toho neví, ale přesto zaujal spoustů fandů.
Ochrannou členku nosí spíše jako šátek se štítkem dozadu. V ústech má pokaždé senbonovou špejli, které se používá v lékařství. Někteří ninjové, ji ale také používají místo kunaie, ale nemá takové účinku-musí se správně zasáhnout kritické místo, aby způsobila smrt. Ale to sem teď nepatří.

Dále jsme Genmu mohli spatřit při útoku na Konohu. Kdy Orochimaru společně s Písečnou zaútočili na Konohu. Byl také jednim z těch, kdo našel mrtvého Sandaimeho (3.Hokage), který se obětoval pro Konohu. A byl to také ten, co poslal Sasukeho pronásledovat Gaaru a sám bojoval v čele Konohy.

Další jeho maličkost se oběvila v době, kdy Sasuke odcházel k Orochimaru. Byl v týmu s Shizune, Raidouem a Iwashim. Společně s Raidouem našli Zvučnou 4 a bojovali s nimi. Shizune a Iwish je pak našli v kritickém stavu. V Nemocnici díky Tsunade byli vyléčeni. I v tu chvíli má Genma v puse senbonovou špejli. :)


A mohli jsme Genmu spatřit ještě jednou. Když do Konohy přišel Sora (měl v sobě také část Kyuubiho, stejně jako Naruto) a rozpoutal se boj, Genma byl jeden z nich, co bojoval u brány Konohy, kde také byli i další ninjové z Konohy (myslím, že tam byl Kiba, Shino, Sakura, Sai .....ti se pak přesunuli k Narutovi)
Genma tam pronesl několik slov, ale to si už opravdu nepamatuji.

Dále Genma pokračuje jakožto speciálním jouninem, dohlížejíc na Pátkou (Tsunade). A také to byl on, kdo dal vědět důležitým osobám v Zemi Ohně a jmenování 5.Hokage.

Jako zajímavost:
Narodil se 17.července a v Anime mu je 29 let. Měří 181 cm a váží 71 kg. Barva vlasů je hnědá ( kdo by to byl řek :D) a jeho krevní skupina je A.

+Prosím, kopírujte se zdrojem! Text je z vlastní hlavy. A menší doplnění z Konohy.

©Kazunari-kun | www.Anime-World-Cz.blog.cz | 25.12.2008

NARUTO-Postavy

25. prosince 2008 v 21:53 | Aki-kun & Kumiko-chan |  Naruto
S Kumiko-chan jsme si pro Vás připravili několik popisů postav.
Budeme se snažit, co nejrychleji doplnit všechna jména. Nechceme to jenom kopírovat z jiných stránek a proto to bude chvíli trvat. Budeme se snažit, co nejlépe popsat tu postavu.
Seznam v celém článku.