Lovely complex

31. prosince 2008 v 22:30 | Kumiko-chan
Risa to má v životě poněkud těžké. Je o dost větší než průměrná japonka. Otani to má podobné, ale narozdíl od Risy má ze své výšky větší komplex. Malý chlapec a velká dívka se až nadpřirozeně moc hádají a okolí se jim směje. V letní škole na sebe narazí a myslí si, že je to to nejhorší co se může stát. Ale když zjistí, že se jim líbí kamarádi toho druhého, začnou spolupracovat. Kamarádi se do sebe zamilují, ale přesto se z Risy a Otaniho stávají přátelé. Příběh je vyprávěn z pohledu Risy a tak si po situacích jako návrat Otaniho bývalé dívky nebo Risiina kamaráda z dětsví, který je do ní zbláznění, že se do Otaniho sama zamilovala. Dokáže velká dívka získat srdce malého chlapce?
Můj názor na mangu: Strašně krásná manga, moje nejoblíbenější. Je to nakresleno tím krásný stylem, co si vyhrává s vlasy a detaily oblečení.
Manga nebo anime?: Podle mě to záleží to co máte radši. Já mam radši mangu a proto se nekoukám na anime. Je pravda, že anime má tu jednu velkou výhodu, že když si to stahnete tak máte i s titulkama konec, ale manga česky přeložená do konce není a anglicky se mi to nechce louskat. Ale v anime právě nejsou ty krásné detaily a ani tam neni moc vidět, jak je vlastně Risa pěkná. (a Otaniiii takyyy :D)

Další díly naleznete anglicky na onemanga.com
 


Komentáře

1 Hikari-san Hikari-san | Web | 31. prosince 2008 v 23:20 | Reagovat

Dobře u tohohle totálně umírám smíchy xD XD .Jak oni básní o tom druhém vždycky xD  Dík za vůbec to že jsi sem dala odkaz na ni ^^

2 Teky Teky | 20. dubna 2009 v 15:39 | Reagovat

Jéé ty to taky čteš ? =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama