Naruto manga

29. prosince 2008 v 23:10 | Kumiko-chan
Autor: Masashi Kishimoto
Rok prvního vydání: 1999
Časopis: Shonen Jump
Díly: 1-...
Hlavní postava: Uzumaki Naruto
Stručný děj: Uzumaki Naruto žije v Konohagakure no Sato (Skrytá Listová vesnice). Je sirotek, do kterého je zapečetěný Kyuubi (Devítiocasý liščí démon), který v době jeho narození napadl vesnici. Jeho snem je se stát Hokagem (vůdce vesnice, nejsilnější člověk) a vydobít si respekt. Jako Genin (nejnižší ninja) se dostává do týmu pod velením Jounina (nejvyší ninja) Hatake Kakashiho spolu s Uchihou Sasukem a Haruno Sakurou.
V první části příběhu, v anime oddělenou na Naruto, se děj spíše zaměří na přátelství. Rivalita mezi Narutem a Sasukem pomalu mění a stávají se z nich přátelé. Sakura přestává hledět jenom na Sasukeho a všímá si i Naruta. Také je tam vidět, že jak jeden z tria zesílí, ostatní se ho snaží dohnat.

V druhé části, Naruto Shippuuden, se Naruto honí za straceným přátelstvím. Odhalují se o mnoho důležitější věci z minulosti, které nám naprosto mění pohled na různé postavy. Spleť příběhů je komplikovaná a pokud jde o zesílení, tady naši hrdinové zesílí jako nikdy předtím.

  • manga se bude přidávat
Gaideny
Kakashi Gaiden << Oficiální příběh nakreslený Kishimotem o Kakashiho cestě k Sharinganu
Yondaime Gaiden << Příběh Namikaze Minata, otce Naruta a Yondaime Hokage, v krátké době před Kushininým porodem a následně útok Kyuubiho; tohle je FANART!

+++Kapitoly+++

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama