Květen 2009

The GazettE

25. května 2009 v 17:08 | Seylash |  Hudební skupiny
The GazettE se začali vytvářet roku 2002,kdy se Ruki,Uruha a Reita rozhodli pro založení nové skupiny.Za nedlouho,přesněji v únoru 2002,se k nim připojili Aoi s Yunem a skupina dostala svůj trvalý název The GazettE.
Yume se 21.1.2003 rozhodl tuto skupinu opustit a tak chyběl bubeník.Proto si skupina urychleně sháněla nového-Kaie(Uke Yutada) a 1.3.2003 podepsali důležitou smlouvu s PS Company a začali se rozvýjet.
Složení skupiny od 1.2.2003 zůstalo nezměněno:
Ruki-Zpěv (Matsumoto Takanori)
Uruha-Hlavní kytara (Takeshima Atsuaki)
Aoi-Kytara (Joyama Suguru)
Reita-Basskytara (Suzuki Akira)
Kai-Bicí (Uke Yutaka)
Videa v celém článku

Utada Hikaru

21. května 2009 v 16:18 | My_little_star_Ny
Utada Hikaru

Vlastní jméno: Iwashita Hikaru
Narozena: 19. ledna 1983

Utada se narodila jako jediné dítě hudebního producenta Utady Teruzaneho a slavné zpěvačky "Enka" Fuji Keiko (občanské jméno Abe Junko),kvůli kterým se později vydala na dráhu zpěvačky.Prostě jí požádali,jestli by pro ně nebyla schopná napsat písničku.To zvládla s takovou grácií,že jí otec přizval jako vokálistku do nového projektu,kterým prakticky začala její kariéra.

Je jedna z neproduktivnějších japonských hvězd.Toto tvrzení dokazuje fakt,že prodala víc jak 40 000 000 nosičů a její anglický projekt nazvaný jednoduše "Utada" ji proslavil i ve světě. Pohybovat se v žánru R&B, což měla prvně v plánu, se jí moc nedařilo, tak se k radosti posluchačů rozhodla vydat cestou směsice experimentálního popu a klasických japonských rytmů.
Dokáže plynule mluvit 4 jazyky,čímž se vymyká klasickým japonsko-anglickým zpěvačkám, jí na první pohled podobným a díky své přirozenosti dokázala okouzlit, stejně jako nespočet svých fanoušků, zástupce společnosti Square Enix.
Dne 6.září 2002 šokovala svatbou s o 15 let let starším režisérem svých MV Kiriyou Kazuakim.

Co o ní třeba nevíte?: Její zálibou je focení a kreslení obrazců svou vlastní krví (nvm co je na tom přesně pravdy... :)). Zbožňuje příběhy -Emily the Strange- a sama se rozhodla že je přeloží do japonštiny.

Soul Eater Layout :)

20. května 2009 v 17:19 | My_little_star_Ny
Ghaa ha ha haaa :D:D:D:D Ja ze sebe nemůžu :D Už celej tejden jedu v jedný koleji :D
Přijdu domů, převlíknu se, dám si na stůl věci k učení, kerý se pk budu učit a jdu na pc. První co je, že zapnu qipa přihlásim se a jdu na net. Což je: e-mail, blog, konoha a Lst.cz a poslední záložka? DeviantART.com. Hledám, hledám obrázky...nějaký najdu, vidim představu a jdu tvořit. Něco udělám skoro ke konci a pk to smažu něco jen začnu a smažu to znova. Dneska jsem udělal tohle. :D
Kumičko, snad seš ráda, že je ta modrá pryč :D
U mě teď preferuje zelená barva se žlutou a pk fialová s černou. :D Fialová už zde byla několikrát, zelené a žlutá jen jednou :)
Obrázky byli jasný...Sou Eater. Původně jsem zkoušel Medusu, Maku atd...ae to opravdu nešlo dohromady :D
Nuuu, snad vás moje mánie nějak nenaštvala.
Ae ted končím, musím prolítnout oblíbený blogy a další stránky. Dlouho jsem nikde nebyl :D
Koukám, že naposledy jsem byl akorát u Hin na blogu kde sem čet o VK :D božinku božinku ... zanedbávám to všude :D


Adamův temný život

19. května 2009 v 18:04 | Seylash |  Adamův temný život

Adamův temný život 

1.kapitola
Na okraji malého města stál vysoký rodinný dům. Rodina Serkvansová v něm žila šestnáct let. Nastěhovala se tam, když se narodil jejich první syn Adam.
Adam vyrůstal jako jedináček, neměl nikoho s kým by si jako malý hrál. Jeho rodiče byli často v práci, domů se vraceli když se stmívalo a Adama hlídala chůva. Když Adamovi bylo sedm let, narodil se mu bratr. Jeho o sedm let mladší bratr dostal tu nejlepší výchovu, jakou si mohl přát. Nebylo to jako u Adama. Jejich finanční krize se zlepšila a matka si mohla dovolit zůstat doma s jejich druhým synem. Jim byl rozmazlován už od prvního roku. Když něco rozbil nebo něco udělal, často to odnesl Adam. Rodiče si Adama moc nevšímali, věnovali pozornost hlavně Jimovi.
Adam patřil na základní škole mezi ty nejlepší studenty. Nedělal žádné problémy, prospěch měl výborný. Ostatní si ho moc nevšímali, říkali, že je to rozmazlené dítě, za kterého dělají úkoly sluhové a on prospívá jen díky penězům jeho rodičů. Z Adama se stával uzavřený člověk, nemluvil s lidmi, chodil se sklopenou hlavou po chodbách. Ostatní spolužáci mu dělali jenom naschvály a chtěli se ho zbavit. Základní škola pro něj bylo nejhorší období.

Ergo Proxy

17. května 2009 v 11:44 | Kumiko-chan |  Ergo Proxy

Cinema Bizarre

16. května 2009 v 17:56 | Seylash |  Hudební skupiny
Cinema Bizarre je Německá skupina, která se dala dohromady na jednom z Animefestu roku 2007. Předtím si psali na německých stránkách o Anime a Manga.

Jejich hudba má přinášet do německé pop-music něco pesrého, což jejich hudba přináší. V každé z jejich písní je společně s rockem prvek nějaké jiné hudby.
Jejich první album vyšlo Final Attraction vyšlo 14.9.2007.

Členové této skupiny jsou Strify jako zpěvák, Shino jako bubeník, Yu a Kiro na kytaru a Romeo na klávesy. Dříve na hrál na klávesy Luminor, který také dělal druhý hlas. Proč Luminor odešel, to jsem se zatím nedozvěděl.

Luminor možná odradí vzhledem, stejně tk to bylo u mě, ae jedním videoklipem jsem si ho oblíbil. Ani nevím jak, ale začal se mi pak líbit a nevadil mi tak.
Další byl Kiro, přišel mi takový zvláštní a kor, má takový zvláštní nos :D. Ale odedneška ho mám rád :) Na YouTube jsem našel videoklip, kde je jakoby za DJeje a tky tam zpívá TaTu. Oblíbil jsem si ho. :)
O Romeovi toho moc nevím, vlastně nic. Jen to, že tam je. Což vím odedneška oficiálně :D Věděl jsem, že mají nějako dva klávesisty, ale že Luminor nakonec odešel a klávesista je jen jeden...Docela jsem koukal.

Proč tedy Luminor odešel? Uvádí se, že odešel kvůli svému zhoršenému zdraví. Proto je jeho nástupce Romeo, ale také se uvádí, že jakmile se uzdraví, hodlá se vrátit zpátky k Cinema bizarre. :)
Vznik jejich přezdívek:
Strify-jméno Strify vymyslel Yu a vzniklo z jména hrdiny "cloud strife" ( tj. mrak hádek), který vystupuje ve Final Fantasy 7.
▬Jeho pravé jméno je Sebastian.
Yu-toto jméno mělo více stádií. Začalo to tím, že ho jeho kamarád párkrát oslovil jako "Yukiru", což je manga postava, která je mu podobná. Později z toho vzniklo "Yuki" a nakonec jen "Yu".
▬Pravé jméno je Dirk.
Kiro-jeho jméno vzniklo podle plyšové opice se jménem "Siro". K tomu přidal počáteční písmeno svého jména a vzniklo "Kiro".
▬Pravé jméno je Kristian.
Shin-jméno Shin vzniklo zkrácením jména "Shinya", což je bubeník z Timovi oblíbené kapely Dir en Grey a zároveň jeho veliký vzor.
▬Pravé jméno je Tim.
Luminor-Felix hledal jméno které by odráželo jeho samého a tak si vybral jinou podobu ženského jména "Lumina", který znamená světelný paprsek či měsíční světlo.
▬Pravé jméno, jak jste zjistili je Felix.


Hinata's Confession - Chapter 437 (Fan Animation)

4. května 2009 v 17:15 | My_little_star_Ny |  Naruto
Nebudu se trápit komentářem. Našel jsme to na Yt a bylo...sice Amatérské, ae málokdo, to zvládne a je to pěkné :)