Červenec 2009

Deník [2.]

31. července 2009 v 20:28 | Seylash |  Deník - Seylash
No, takže, článek jdu psát znova, protože jsem cytře překlikl stránku a všechno co jsem měl napsané, zmizelo. Jaj...to mě štve :D

Vrátil jsem se od babičky a tedn týden tam byl opravdu super! Ty lidi tam jsou skvělí. :)
No a také jsem si tam zahrál The sims 3.

The sims 3.
Popravdě, čekal jsem od toho více.
+Vytváření simíků, vlastní výběr barvy, střecha (:D), okolí domu ...
-Vybavování, úzký výběr nábytku, doplňků (květin) a další.
Nu, shrnul jsem to velice oproti tomu, jak jsem to psal předtím.

Restaurant city.
Hrajete to někdo? Mě tato hra chytla opravdu moc, je dobrá, jen mě štve že vydělávám moc pomalu, tolik bych chtěl už konečně celou restauraci změnit, ale musím čekat, až vydělám dostatek :D Přičemž stejnak něco ještě prodám, tk mi to naběhne. Pk ukážu fotky.
Jinak, tady je vidět, jak restaurace vypadá teď. :) ^_^


Layout - Naruto

22. července 2009 v 20:17 | Seylash |  Historie blogu
Název: Naruto
Program: Photoshop
Obrázky: DeviantArt.com
Autor: Seylash
Doba: 2-3 hodiny - cca

Ano, změna layoutu je tady docela častá. Gomen, ale nemohl jsem přijít na takový layout, který by sem padl a zároveň byl s Animem. Měl jsem layout s Minatem, docela pěkný, ale nedokázal jsem vyřešit stránku a menu. A ještě jeden Gomen, že článek o novém layoutu, píši až teď. Celý den jsem se sotva zmohl napsat něco na icq, natož na blog. Gomen. :)

Hero's Comeback

17. července 2009 v 13:04 | Kumiko-chan |  Naruto- videa
  • Vzpomínáte? Tímto openingem jsme všichni vtrhli do nového času, nového děje, prostě nové série s přídomkem Shippuuden (Kronika hurikánu)
  • Pro mě je to nejlépe zpracovaný opening a už název Hero's Comeback je úžasný, Naruto je hero! :D
  • Líbilo se mi, jak byli tři, žádný Sai, žádný Yamato... Samozdřejmě, že se Sasukem to bylo mnohokrát lepší, ale se Saiem a Yamatem už to nejsou ten starý Tým 7...

Kapitola XXIV.-Útok na Konohu

16. července 2009 v 19:43 | Seylash |  Papírová jehla
Slunce pomalu zapadalo, půdu ozařovalo oranžové světlo a v ulicích se začaly rozsvěcet lampy. Ticho jako před velkou bouří, tak by se to dalo nazvat. Konoha ulehala ke spánku. Pár lidí se ještě mihalo na ulicích, někteří seděli v barech, nebo restauracích. Hluk který byl na ulicích za bílého dne zmizel a ze svých skrýší vylézaly zatoulané kočky a hledaly si potravu.
,,Rozdělíme se! Půlka najde cíl, druhá odpoutá pozornost a zníčí toho co nejvíc!" Před Peinem stílo pět osob, všichni oděni do černého pláště s červenými mráčky.
,,Sféra Asura, Zvířecí sféra a sféra Preta odpoutají pozornost a budou ničit. Sféra Deva, Lidská sféra a sféra Naraka půjdou na průzkum."

Deník [1.]

16. července 2009 v 13:56 | Seylash |  Deník - Seylash
Jk snadné zamilovat se do někoho, kdo nemá páru že existujete. Bože, neberte to vážně, to je jen slovní hříčka, když si někoho oblíbíte.
Opět mě chytla éra se skupinou 30 seconds to Mars a éra s Jaredem.
On je tk dokonalej, pomalu jko Jeff, ae stále né tolik :D Spoustě lidem se nelíbí, nevím proč. Nic špatného na něm není, zpívá úžasně, hraje krásně, tak co.

Dneska ráno jsem psal o návratu k povídce. Všimli jste si času? Dmnce, takhle dlouho bejt na compu. S Adel jsme dělali rekord na webce...bylo to nějak okolo 10 hodin :D Jenže Adel spadl net a webka se vypla, tkže to bylo na dvě části. Mezi tím jsem si také projížděl starý blog, blog o Sims. Chtěl jsem si nafackovat, když jsem si četl některé články, bože, jk jsem tk mohl psát? :D Nebo komentáře, jk jsem odpovídal atd....hrůza *ježí se vlasy na hlavě*
Hledal jsem tam totiž jeden článek a jk jsem to tk projížděl, zapomněl jsem jaký, tkže jsem se na to po chvilce vybod. :)

Dneska jsem stahoval film. Harry Potter a Princ dvojí krve. stahovalo se to asi hodinu a já byl celý natěšený. Ovšem, bylo mi jasné, že se něco zvrtne...stahuje se stahuje a nic, stáhlo se to a nic se nezvrtlo...zapnu to a...nejde to. :D Prostě se otevřel přehrávač, začal njk rychle jet, ae film nikde, ani zvuk, ani obraz, Nic!.. Ani čas se neukázal běželo to sotva 3 vteřiny a stoplo se to. Zkusil jsem to znovu a zase to samé.
Člověk se těší, že nebude muset do kina a ono tohle, no co, nemůžu přeci chtít tkvé výhody :D

Musím říct, že tohle je můj první článek do mé rubriky s Deníkem.

Já a povídky, toto téma je u mě dcla zvláštní. Vždycky mám nápad, ae jakmile ho mám přenést do psané formy, nejde to, nebo jde, ae je to lenost co to nedovoluje. Tkže, dneska je ... uhm, doufám že čtvrtek :) jo čtvrtek, dneska tedy něco napíšu! A aby to bylo jisté, tk píšu: ,,Slibuju to!!!" A když už něco slíbím, tk to splní, ptž já skoro vůbec neslibuju, ae když slíbím tk plním!
Takže napíšu další díl PJ a možná njkou jednorázovku.

A ještě jeden dotaz. Můj styl psaní, nevadí vám že, pokud toto čtete, že musíte číst ty zkratky: ,,tk...tkže...nvm...njk..." atd? Ani trošku mi nebude dělat problém psát normálně, aspoň budu ,,cvičit" na povídky. :)

Návrat k Papírové jehle...?

16. července 2009 v 4:51 | Seylash |  Watashi
Papírová jehla
Když jsem začal psát tuto povídku, měl jsem plány, že jí udělám velice dlouhou, postavy se mi líbili, hodlal jsem do toho zapojovat spousty věcí, ale bohužel, nějak to odpadlo. Na povídku jsem se dobré 2 měsíce ani nepodíval, díly dopředu napsané nemám a psát se mi ani nechtějí. Už kolikrát jsem si řekl, že si jeden večer sednu a napíšu nějaký dlouhý díl, ale opět od toho odešlo. Proto plánuji, že budu pokračovat...Doufám, že se zase k čzení povídky vrátíte. :) A prozatím, Dobrou. :)


Layout - Hiro

15. července 2009 v 17:28 | Seylash |  Historie blogu
EDIT
Nuže, okraje se mi ani trochu nelíbili a byly takové odfláknuté. Proto jsem zvolil změnu. Nejprve jsem myslel, že změním pouze okraje, ale bohužel, změnil jsem celý layout. Ovšem, barva stránky a menu zůstala stejná :)

Už žádný okraj okolo záhlaví, jenom doufám že všichni ho vidíte dobře, ale vím, že někteří nemají prohlížeč jako jáa vídí layout jinak. Na obrázku je, jak by jste ho měli vidět, pokud ho tak nevidíte, pardon.
Prohlížeč: Mozilla Firefox

OTÁZKA:
Který layout se Vám líbil více? :) První nebo druhý (tento) ?
Nuže, layout s Medusou se sice kapánek povedl, ale stále to nebylo ono, nebylo to tak, aby se tady cítilo dobře, budilo to takový spíše koukavý dojem pouze. Mně se vůbec nechtělo naco číst.
Na DA jsem našel tyto tři perfektní obrázky jedné ženy :) Zalíbili se mi natolik, že jsem ji vyměnil za Medusu.
Snad se Vám líbí tento - 3x jsem ho předělával a málem i po 4. :D
Když jsem dělal na layout popisek, chtěl jsem přidat i Hiraganu...jednoduchý nápis: Hiragana :D No, vzniklo jenom Hiraga, jelikož jsem nenašel poslední znak Na. Zakoukal jsem se na layout a pojmenoval jsem hned dívku jako - Hiro
Nyní se zapojím do reknstrukce článků a rubrik. :)

Fullmetal Alchemist: Bratrství

10. července 2009 v 19:50 | Kumiko-chan |  Fullmetal Alchemist: Bratrství
Japonský název: Hagane no Renkinjutsushi (zkráceně Hagaren)
Anglický název: Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Český název: Ocelový alchimista: Bratrství
Vydání: 5. dubna 2009
Díly: 1-64
Edwardl Elric je státním alchymistou, dokonce nejmladším v dějinách Amestrisu. Pod ochranými křídly plukovníka Mustanga cestuje se svým bratrem Alphonsem a hledá bájnou látku známou jako kámen mudrů. V minulosti totiž provedli něco, co bylo nejvíc zakázáno. Pokusili se o lidskou transmutaci. Dopadlo to tragicky, Ed přišel o nohu a málem i o bratra, ale z posledních sil dokázal jeho duši připečetit k brnění výměnou za svoji ruku. Jejich cesta za svými těli nebude vůbec lehká. Budou se proti nim stavět lidé, kteří nemohou umřít, homonculové, ale především jejich vlastní pocity, jestli je to vůbec správné. Jestli je správné přijmout oběti lidí, které se časem hromadí, jen pro to, aby znovu získali těla.
Na první pohled jednoduchý a obyčejný příběh se změní v složitou souvislost bratrů, homonculů, armády, Otce, záhadně zničeného království a vlastně celého státu. Čím víc věcí zjitíte, tím víc vám budou do sebe zapadat všechny detaily a vy na konci jenom zůstanete s otevřenou pusou a slzou u oka.

Umineko no Naku Koro ni

10. července 2009 v 19:07 | Kumiko-chan |  Umineko no Naku Koro ni


Název: Umineko no Naku Koro ni
Česky: Když racci pláčí
Vydání: 1. 7. 2009
Díly: není známé
Žánr: mystery, hra, psychologické, horor
Děj: Je 4. října 1986 a jako každý rok se členové bohaté rodiny Ushiromiya scházejí na ostrově Rokkenjima, kde bydlí hlava rodiny, starý Ushiromiya Kinzo. Tentokrát se tato návštěva liší, Kinzo je nemocný a do tří měsíců má zemřít. Ostrov je opředen legendou o Beatrice, čarodějnici ze Zlaté země. A právě Beatrice se nad 18ti obyvateli ostrova vznáší jako přízrak a první večer jim pomocí malé Marie říká, že její chvíle nastala. Totiž když se Kinza někdo zeptá, kde vzal zlato díky kterému zbohatl, řekne, že se upsal čarodějnici Beatrice a ona mu za to dala zlato. Prvního večera po příjezdu rodiny začíná koloběh věštby vytesané pod portrétem Beatrice v hale a začínají vraždy. Celé anime je o souboji reality a nadpřirozena, souboje Buttlera, který chce dokázat, že nadpřirozeno neexistuje, a Beatrice, která dál podle úmluvy vraždí lidi na ostrově.
Recenze: Tohle je velmi netradiční detektivka. Asi můj popis není moc přesný, jak taky ano, viděla jsem teprve první dva díly, víc jich také není. Hledáte neobvyklé anime plné záhad a nadpřirozena? Ano, tohle to je přesně pro vás. Mě se to moc líbí, vážně.