Filmy

Twilight

17. února 2009 v 19:05 | Aki-kun|ヤクブ
EDIT na konci článku!
Twilight-Stmívání
Bella, se na první pohled zdá jako uzavřená tichá a plachá dívka, ale jako jediná se spřátelí s jedním z dětí Cullenových. Dětí, je jim už všem nějakou tu dobu 17.
S Edwardem se od prvního pohledu do sebe zakoukají. Edward už jen z důvodů, že jí nemůže číst myšlenky.

Po té, co ji Edward zachrání před autem, začne se zajímat o jeho rodinu. Zjístí tak jeo tajemství, ketré nemělo být nikdy vyzrazeno.
Edward se do ní zamiluje a přivede ji k němu domů.

S celou jeho rodinou jede Bella zahrát si s nima bejsball (nevím jak se to píše). Pozná hru, kterou v životě neviděla. -Tím myslím jakým stylem tu hru oni hrají :). - Během hry s ek nim připojí tři další upířy, ale nejsou jako oni, jak říkají ,,vegetariáni" (nezabíjejí lidi, ale zvířata).
Jeden z nich (stopař) ucítí, že tam je mezi nimi člověk, hra, kterou chtěli hrát, skončila a bojové postoje se ukázali.

Od té chvíle stopař pronásleduje Bellu, kterou se snaží Edward ukrýt.

James ji přinutí, aby si s nim zahrála hru v její bývale baletní škole, kam ji nalákal pomocí vydírání, že zabije její matku (tohel nevím jsitě, nalákal ji pouze podle jejího hlasu, jestli ji opravdu držel, to nevím, ale je možný, že ne, píše, se, že ji nalákal jen podle hlasu, né že ji držel-mohl použít videozáznam z dětství, který se tam také ukázal).

Než se tam dostane Edward, který je rychlejší než ostatní členové rodiny, James ji stihne kousnout. Mezi Jamesem a Edwardem se strhne rvačka. Po chvilce dorazí i ostatní členové rodiny a - Edward mezi tím zakousnul Jamese - a roztrhají ho na kusy a spalí.

Bella z toho vyvázne se zlomenou nohou. Edward ji vysál jed, který do ni vpustil James.

Bella je plně rozhodnuta stát se upírem stejně jako Edward, ale ten ji neche kousnout, neche aby z ni bylo monstrum jako z něho. Což si Bella, ale nemyslí, že je monstrum a chce s nim být navždy!

 
 

Reklama