Jednorázovky

Povídka-Hinata v sedmém nebi

4. ledna 2009 v 17:33 | Seylash
V ulicích Konohy, na kterou konečně dopadla zima se proháněl jemný zimní vánek. Velké vločky se pomalu snášeli k zemi a dopadaly na chodníky. V ulicích se začala rozsvěcet lampy a obyvatelé
Konohy se vraceli do svých domovů, kde na ně čekal vyhřátý pokoj a rodina.
Na Naruta, ale nikdo nečekal, ani ten vyhřátý pokoj. Ulicemi se procházel pomalu. Moc se mu domů nechtělo. Už jen pár obyvatel okolo něj prošlo s pozdravem. Pomalu se blížil ke svému domu. Pod nohama mu křupal sníh a na hlavu mu dopadali vločky sněhu. Všude už bylo vše připraveno. Oslava nového roku byla už zítra. Už pár dní uvažuje nad tím, že s oslavy nezúčastní. Nemá s kým jít. Lee pozval Sakuru a ona ho přijala a nikdo jiný ho nenapadal.
,,Hinata?" Vypustil se sebe, když viděl na lavičce sedět Hinatu. Vlasy měla celé od sněhu a celá lavička byla už zasněžená.

Chlapec z mostu

19. prosince 2008 v 21:31 | Seylash
UPOZORNĚNÍ! Tato povídka není z Naruta!
Chlapec z mostu
Otrhané lístky růže na hladině řeky se nesou. Uprostřed dřevěného mostu po kterým projde živá duše jednou za 100 let sedí chlapec věku jak mladého, tak ale i staršího vzhledu. Šestnáctiletý chlapec se sklopenou hlavou hleděl na hladinu řeky v které se odrážel jeho obraz. Slunce šlo pomalu na západ a blížilo se k vrcholkům stromů, které začali mít větší a větší stín. Člověku to přijde jako krásná romantická chvíle, ale pro lidi, kteří pouze čekají, je to jenom další nevydařená noc, kdy budou sami.

Zakázaná Láska?

19. září 2008 v 20:33 | Seylash
!!!Zkopírováno z bývalého blogu!!!
 
 

Reklama