Zajímavosti

,,Podprsenka pro muže"

29. listopadu 2008 v 19:05 | Kazunari-kun
→Jen 14 dní jsou na trhu v Japonsku ,,Pánské podprsenky".
→Tyto podprsenky jsou vyrobeny speciálně pro muže. Muži v JP si už původně dámské spodní prádlo zamilovali, ale nejsou mezi nimi jen transvestité nebo fešistité. Tyto podprsenky si kupují i običejné lidé.
→,,Miluju ten upnutý pocit. Je to skvělý pocit." Tvrdí Masajuki Tsučija ze společnosti Wishroom, který za černou podprsenku s plochými košíčky zaplatil v přepočtu asi 600 korun.
→ Společnost Wishroom začala tyto ,,pánské" podprsenky vyrábět letos na podzim. Ale ani zdaleka by je ve vedení nenapadlo, že o to bude takový velký zájem.
→,,Myslím, že stále větší a větší počet mužů se začíná zajímat o podprsenky. Od doby, kdy jsme začali prodávat mužské podprsenky, máme výtečnou zpětnou vazbu od zákazníků, kteří nám říkají: ,,Skvělé, čekali jsme na něco podobného dlouho." Uvedla šéfka firmy Akiko Okunomijová.

→Já osobně bych si teda tu podprsenku nekupil...Zas tak bláznivej už nejsem. Ale tak v JP je toho hodně možné...a todle myslím, všem otevřelo pusu a nasadilo úsměv. =D Ja sem na to docela dost koukal =D
→A taky sem si všim, že je spousta témat a oběví se tam slovo Japonsko, Japonci atd....=D Prostě kawaii... =D

→Zdroj: Okoukal jsem to z Koření asi před 5 minutama a hend sme začal psát, něco sem si o tom ještě rychle našel na netu. - Nechtějte vědět, kde...docela na to teď čumim :D
 
 

Reklama